יפות בלבן

טוב בבלוג הזה אחרוג ממנהגי ואשתף אתכם בפי שתיים תמונות.

יום החתונה של סוניה ושלומית היה כל כך יפה, מעניין וזורם שחבל להתקמצן. אז קודם כל תשמעו איפה הן הכירו:

באוניברסיטת בר אילן.

זו היתה חתונת קיץ והגעתי סופר מוקדם, בשעה שבד"כ אני לא מגיעה אפילו בחתונות חורף (שם האור נגמר מהר וצריך להספיק). פשוט פחדתי שחתונה של שתי נשים זה אומר פי שניים זמן התארגנות.

מה שקרה בפועל זה שבפעם הראשונה בקריירה הגעתי לכלה והיא היתה כבר מוכנה. והיו שתיים מהן!

בחוץ היה חום אימים, שמש חזקה ושורפת פריימים, אז היה לנו מלא זמן להעביר בסלון כלות, והשתמשנו בו טוב:

בסלון היתה מישהי, שפשוט לא הבינה איפה שני החתנים.

לא משנה כמה ניסינו להסביר לה שהן מתחתנות אחת עם השנייה. משהו אצלה לא נתפס והיא כל הזמן הסתכלה על הדלת, חיכתה לחתנים שיבואו.

ב- 15:00 יצאנו ללוקיישן שחבר טוב שלי, רוני פוקס, צלם ומומחה לוקיישנים מקומיים בינלאומי, סיפר לי עליו.

דרך אגב, תשובה לשאלה שלא שאלתם: צילומי החוץ קורים דווקא אחה"צ ביום האירוע ,שניה לפני החופה, לא כדי לבנות מתח אצל הזוג "האם נספיק להצטלם וגם להגיע לקבלת פנים בזמן?", אלא פשוט בגלל שאלו השעות שאנחנו מקבלים את האור הכי נכון ויפה, וכתוצאה מזה את הצבעים הכי טובים.

הלוקיישן שהגענו אליו לא היה סטרילי, איך לומר: אבק, אבנים וקוצים היו חלק מהדיל.

אבל הבנות זרמו, הן ונעלי העקב שלהן, וזה עבד לטובת התמונות.

קל לצלם זוג מאוהב.

סוניה ושלומית פשוט היו אחת בעיניים של השניה, היו באמת יחד וכאילו העולם לא היה קיים סביבן, ככה יכולתי להסתובב בחופשיות ולצלם אותן בכל הזויות שרציתי, להחליף עדשות, להעמיד פלאשים, להעביר אותן בין לוקיישנים .

הן ניצלו את כל הזמן הזה להיות יחד. וזה המצב האידאילי בשבילי לצלם - כשהזוג עושה את הדבר שלו ואני פשוט תופסת את זה. לכל זוג יש את היופי של הדינמיקה המיוחדת שלו, ואת זה אני מנסה לתפוס, וכשהם נותנים לזה להיות בזמן הצילומים קל יותר לתפוס את זה. ככה הבנות היו, וזה עבר מעולה בתמונות.

מהשדה הפתוח עברנו למבנה נטוש ליד. שוב התבדיתי- הייתי מצפה משתי כלות לתלונות כפולות, על הבלגן הכללי בלוקיישן הזה, שכלל בלטות שבורות, מגשי פיצה, קירות חצי נופלים ומזרקים שלא חיטאו אותם מלא זמן, אבל - מה יש להגיד - אנחנו לא נשים קלאסיות, ולפעמים זה משחק לטובתנו. הפעם, הרווח היה התמונות האלו:

 

הכול הצליח כל כך מהר ועדיין נשארה מלא שמש. יצא שהספקתי עם סוניה ושלומית מה שבד"כ אני מספיקה עם שלושה זוגות שונים. אז הנה תמונות אחרונות להיום מהלוקיישן האחרון, בנווה צדק:

#brides #photography #couples #weddings

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square